Kazdy widzi nienawisc u innych ale nie u siebie samego. Widac po Was ze moglibyscie gównoburze o byle pierdołe zrobić i życie za nią oddać

WOSP od lat publikuje rozliczenia ze swojej dzialanosci i moze sobie to samemu sprawdzic ile "na boku" Owsiak wykręcił. Zaufanie spolecznie to najwiekszy atut WOSP. Caritas dziala inaczej ale ta ogranizacja tez ma cel szlachetny. O tym ile i skąd zebrała pieniędzy nie dowiemy się jednak bo chyba żadnych audytów a la WOSP nie publikuje.
Przeciez nikt nie ma monopolu na jedynie słuszną prawdę czy sposób działania. Skąd ten ból w dupie? Okazyjnie wspierałem WOSP i ta organizacje jest mi bliższa (np na oddziale neonatologii na Ujastku gdzie przez jakis czas lezały moje dzieci sprzęt pochodzil od fundacji WOSP) ale przez mysl mi nie przeszlo zeby walczyc z Caritasem
