Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
75529
07.01.2017, 13:55
KrzychooR
napisał(a):
No to gdyby Rysiek miał dłuższy kontrakt to byśmy wyciągnęli nawet 3 bańki
A na poważnie jeśli to faktycznie prawda to szacun dla naszych negocjatorów...
A i przy okazji okazuje się że warto brać reprezentantów słabszych krajów bo jednak można na nich nieźle zarobić... Wyjątek to Litwini,Estończycy
a nie było tak, że Rychu miał klauzule w kontrakcie 1 mln euro?
Chinole teraz taką kasą ładują, że dla nich pół bańki czy bańka to są drobne.
Nie zdziwiłbym się jeśli faktycznie taka kwota poszła
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan