Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75529
Stary 07.01.2017, 13:55
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
No to gdyby Rysiek miał dłuższy kontrakt to byśmy wyciągnęli nawet 3 bańki
A na poważnie jeśli to faktycznie prawda to szacun dla naszych negocjatorów...

A i przy okazji okazuje się że warto brać reprezentantów słabszych krajów bo jednak można na nich nieźle zarobić... Wyjątek to Litwini,Estończycy
a nie było tak, że Rychu miał klauzule w kontrakcie 1 mln euro?
Chinole teraz taką kasą ładują, że dla nich pół bańki czy bańka to są drobne.
Nie zdziwiłbym się jeśli faktycznie taka kwota poszła
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując