Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11649
Stary 07.01.2017, 12:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że takie same statystyki są więcej warte w lidze portugalskiej niż w polskiej.
Tak naprawdę trzeba by zobaczyć jak gra.
W Wiśle też strzelił trzy gole, jeden chyba z karnego, jeden z Górnikiem z połowy i jeden farfocel z Podbeskidziem a grał mega kaszane.
Odpowiedz cytując