FraMat napisał(a):

|
Podejrzewam, że takie same statystyki są więcej warte w lidze portugalskiej niż w polskiej.
|
Tak naprawdę trzeba by zobaczyć jak gra.
W Wiśle też strzelił trzy gole, jeden chyba z karnego, jeden z Górnikiem z połowy i jeden farfocel z Podbeskidziem a grał mega kaszane.