szprotson napisał(a):
|
Ponad 200 trenerów z papierami, i wszyscy pracują w kraju mimo tryliarda kursów i szkoleń w zagranicznych klubach. Jak to jest ze nikt naszych nie bierze do powaznej piłki? Oporność na język ? nie sądze...
|
A w jakich krajach może poza Anglią i topowymi klubami dużą rolę odgrywają trenerzy zagraniczni? Nie licząc tych którzy wcześniej grali w danych ligach (np. Zidane)?