Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75519
Stary 07.01.2017, 10:43
No to gdyby Rysiek miał dłuższy kontrakt to byśmy wyciągnęli nawet 3 bańki
A na poważnie jeśli to faktycznie prawda to szacun dla naszych negocjatorów...

A i przy okazji okazuje się że warto brać reprezentantów słabszych krajów bo jednak można na nich nieźle zarobić... Wyjątek to Litwini,Estończycy
Ostatnio edytowane przez KrzychooR : 07.01.2017 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując