No to gdyby Rysiek miał dłuższy kontrakt to byśmy wyciągnęli nawet 3 bańki

A na poważnie jeśli to faktycznie prawda to szacun dla naszych negocjatorów...
A i przy okazji okazuje się że warto brać reprezentantów słabszych krajów bo jednak można na nich nieźle zarobić... Wyjątek to Litwini,Estończycy
