Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.01.2017, 06:57
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Do osób które dość często piszą: "lepszy on niz jakis Ojrzynski".

W Polsce mamy obecnie ponad 200 szkoleniowców z licencja uefa pro. Jak ktoś szuka młodych zdolnych trenerow, to czemu nie u nas?
jak to czemu ? Sam sobie odpowiedziales.
Ponad 200 trenerów z papierami, i wszyscy pracują w kraju mimo tryliarda kursów i szkoleń w zagranicznych klubach. Jak to jest ze nikt naszych nie bierze do powaznej piłki? Oporność na język ? nie sądze...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując