Konrad. napisał(a):

Do osób które dość często piszą: "lepszy on niz jakis Ojrzynski".
W Polsce mamy obecnie ponad 200 szkoleniowców z licencja uefa pro. Jak ktoś szuka młodych zdolnych trenerow, to czemu nie u nas?
|
jak to czemu ? Sam sobie odpowiedziales.
Ponad 200 trenerów z papierami, i wszyscy pracują w kraju mimo tryliarda kursów i szkoleń w zagranicznych klubach. Jak to jest ze nikt naszych nie bierze do powaznej piłki? Oporność na język ? nie sądze...