|
niemcy mają jednak inny klimat,łagodniejszy.poza tym chyba za wiele boisk treningowych z podgrzewana murawa nie ma u nas..a nawiasem mówiąc to też jest swego rodzaju problem bo właczając podgrzewanie trzeba w zasadzie grzac cały czas.nei można właczac i wyłaczac podgrzewania.chodzi o wegetacje.z tego co czytam to bieganie po lasach,skakanie z ciężarami u pasa odeszlo do lamusa.cała sztuka polega na tym co zrobić żeby utrzymac formę lub ja zbudowac przez te dwa miesiące niegrania.sparingi sa jakimś rozwiązaniem ale chyba nie całkowitym.tak czy siak Kiki jakos bedzie musial ztym sobie poradzzić.
dziękuję za uwagę
|