Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75508
Stary 06.01.2017, 20:41
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Poza tym, Stan chciał np. Olkowskiego, ale - jak wiadomo - kluby w Polsce dają ceny zaporowe za swoich zawodników, kiedy pojawia się w E-Klasie ktoś zainteresowany. Dlatego właśnie mieliśmy tzw. "zagraniczny szrot". Myślicie, że Serge Branco był pierwszy na liście na tę pozycję?
przecież Branco przyszedł jak okienko było już zamknięte, jako dodatek
Odpowiedz cytując