Revolver napisał(a):

|
Poza tym, Stan chciał np. Olkowskiego, ale - jak wiadomo - kluby w Polsce dają ceny zaporowe za swoich zawodników, kiedy pojawia się w E-Klasie ktoś zainteresowany. Dlatego właśnie mieliśmy tzw. "zagraniczny szrot". Myślicie, że Serge Branco był pierwszy na liście na tę pozycję?
|
przecież Branco przyszedł jak okienko było już zamknięte, jako dodatek