|
Nie, nie uważam tak, ale Piast wyprzedził wiele drużyn na podobnym poziomie, o zbliżonej jakości głównie dlatego że miał zdrowie, by intensywnie grać w sezonie oraz rundzie finałowej. Byli zwyczajnie mówiąc wybiegani, no i oczywiście mieli Mraza i jego cudowne wrzutki.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 06.01.2017 o godz. 19:50.
|