Ale, że co? Chcesz powiedziec, że na 16 zespolów zawodowych tylko 2 zostaly dobrze przygotowane?
To był chłopie zwykły fart, jakieś niewyjaśnione wspolne dzialanie formacji, eksplozja kilku form pilkarskich, nie wiedzieć czemu, zazwyczaj celne dośrodkowania obroncy czy bramkarski sezon kunia . Nic kompletnie trwałego i namacalnego na czym mozna budowac takie jak twoja tezy. Juz nawet nie wspominając by isc za ciosem i ten wypracowany sukces rozwijać i ulepszac w kolejnych sezonach
W naszej lidze na prawde niewiele rzeczy da się racjonalnie wytłumaczyć. Oczywiscie mozna to analizowac i podwieszać pod piłkarskie terminy, na siłę szukać profesjonalnie realizowanych planów ale i tak naprawdę to wszystko kręci nam przypadek losu.
Jedyną w tej lidze z góry zamierzoną, wypracowaną i świadomą rzeczą jest ...terminarz,
-----------------------
@ABGwislakABG
Zasady się od lat nie zmieniają wiec oczywistośći nie wspominałem.