Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 06.01.2017, 19:30
Ale, że co? Chcesz powiedziec, że na 16 zespolów zawodowych tylko 2 zostaly dobrze przygotowane?

To był chłopie zwykły fart, jakieś niewyjaśnione wspolne dzialanie formacji, eksplozja kilku form pilkarskich, nie wiedzieć czemu, zazwyczaj celne dośrodkowania obroncy czy bramkarski sezon kunia . Nic kompletnie trwałego i namacalnego na czym mozna budowac takie jak twoja tezy. Juz nawet nie wspominając by isc za ciosem i ten wypracowany sukces rozwijać i ulepszac w kolejnych sezonach

W naszej lidze na prawde niewiele rzeczy da się racjonalnie wytłumaczyć. Oczywiscie mozna to analizowac i podwieszać pod piłkarskie terminy, na siłę szukać profesjonalnie realizowanych planów ale i tak naprawdę to wszystko kręci nam przypadek losu.

Jedyną w tej lidze z góry zamierzoną, wypracowaną i świadomą rzeczą jest ...terminarz,

-----------------------
@ABGwislakABG
Zasady się od lat nie zmieniają wiec oczywistośći nie wspominałem.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.01.2017 o godz. 19:43.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując