Revolver napisał(a):

|
Poza tym, Stan chciał np. Olkowskiego, ale - jak wiadomo - kluby w Polsce dają ceny zaporowe za swoich zawodników, kiedy pojawia się w E-Klasie ktoś zainteresowany. Dlatego właśnie mieliśmy tzw. "zagraniczny szrot". Myślicie, że Serge Branco był pierwszy na liście na tę pozycję?
|
Nie przesadzaj - powiedzieli mu cenę rynkową, nie zaporową. To że kasę za niego "przepaliliśmy" na kontrakt Lamey czy Jaliensa to był świadomy wybór Valxcsa.