azor napisał(a):

Pieprzysz głupoty - powiedziałem jedynie, że przy skali na jaką działa WOŚP naprawdę nie mam nic przeciwko temu, że kręcą lody na boku. Naprawdę. Zwłaszcza jeżeli stawia się ich w konfrontacji z kościołem - najbardziej zakłamana instytucja dziejów. A ojciec dyrektor jest ucieleśnieniem tejże hipokryzji.
http://m.newsweek.pl/polska/uczelnia...,398588,1.html
Chociażby tutaj dajesz dyrektorowi swoją kasę
|
Wiadomo czy chociaż za tą kasę kupią osmiorniczki? O sprzecie medycznym nie wspomne.
Jaroo1 napisał(a):

|
Ciekawe właśnie jak to zbieranie kasy sie odbywa
|
Szybko. Lata wprawy robia swoje.
https://www.youtube.com/watch?v=9ZMUFwTehKs
Cytat:
|
W 1994 r. redemptoryści dostali zgodę na emisję i od tamtego czasu powinni co roku dokładnie informować, skąd mają pieniądze. Przez sześć kolejnych lat tego jednak nie robili. Pierwsze sprawozdanie finansowe Radio Maryja złożyło dopiero za 2001 r. Wynika z niego, że uzbierano wśród słuchaczy 16 mln zł.
|
http://www.polityka.pl/tygodnikpolit...ia-maryja.read
Jest prawo i jest prawo. Podwójne standardy.
Urzad Skarbowy przyczepi się do kopertówek na weselu, ale fundacja ojca doktora dyrektora może nawet nie informowac skad ma pieniądze i ile ich ma.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA