Blaszczu16 napisał(a):

|
Warto przypomnieć, że Valckx chciał sprowadzić takich piłkarzy jak Wijnaldum czy jednego z braci Ayew.
|
Poza tym, Stan chciał np. Olkowskiego, ale - jak wiadomo - kluby w Polsce dają ceny zaporowe za swoich zawodników, kiedy pojawia się w E-Klasie ktoś zainteresowany. Dlatego właśnie mieliśmy tzw. "zagraniczny szrot". Myślicie, że Serge Branco był pierwszy na liście na tę pozycję?