R33 napisał(a):

|
Ja tylko nieśmiało przypomnę, że podobnie wyglądało to za Valckx'a (też systematyczne ściąganie, też zagraniczni gracze z dobrym CV), a jak się skończyło każdy wie.
|
Tylko że za Valcxsa byli to bardzo drodzy piłkarze w utrzymaniu. Często nie współmierni do jakości. Teraz nie mamy kasy na duże kontrakty więc wątpię żeby to negatywnie wpłynęło na kondycje klubu.