Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 06.01.2017, 10:47
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Prawie każde "WIELKIE" nazwisko trenerskie, było kiedyś NO-NAME....Przypominam, że był kiedyś taki Cholo Simeone i aplikował do naszej Wisły, ale uznano go za owszem znane "Nazwisko" piłkarskie, ale totalne "trenerskie" NO-NAME... Zatem....trzymajmy kciuki za KIKO, bo ON JEST TRENEREM NASZEJ WISŁY, a nie być może będzie
Akurat Simeone chciał kasy na transfery, a u nas jej nie było dlatego się nie dogadaliśmy, było pisane wiele razy.

@up
Dariook w sedno z przygotowaniem.
Odpowiedz cytując