|
Może mi umknęło. W trakcie wczorajszej konferencji była jakaś wzmianka o celach na ten sezon nowego trenera? Nie chodzi mi oczywiście o typowe bicie piany typu "walczymy o najwyższe cele bo Wisła to wielki klub" itp. Chodzi mi bardziej o wyłożenie kawy na ławę, np. celem minimum na ten sezon jest miejsce w górnej ósemce i na podstawie tego wyniku będziemy oceniać pracę nowego trenera na koniec sezonu i przystąpimy do ewentualnych rozmów o przedłużenie z nim kontraktu.
|