Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 06.01.2017, 08:32
Może mi umknęło. W trakcie wczorajszej konferencji była jakaś wzmianka o celach na ten sezon nowego trenera? Nie chodzi mi oczywiście o typowe bicie piany typu "walczymy o najwyższe cele bo Wisła to wielki klub" itp. Chodzi mi bardziej o wyłożenie kawy na ławę, np. celem minimum na ten sezon jest miejsce w górnej ósemce i na podstawie tego wyniku będziemy oceniać pracę nowego trenera na koniec sezonu i przystąpimy do ewentualnych rozmów o przedłużenie z nim kontraktu.
Odpowiedz cytując