Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35788
Stary 05.01.2017, 22:56
Pieprzysz głupoty - powiedziałem jedynie, że przy skali na jaką działa WOŚP naprawdę nie mam nic przeciwko temu, że kręcą lody na boku. Naprawdę. Zwłaszcza jeżeli stawia się ich w konfrontacji z kościołem - najbardziej zakłamana instytucja dziejów. A ojciec dyrektor jest ucieleśnieniem tejże hipokryzji.

http://m.newsweek.pl/polska/uczelnia...,398588,1.html

Chociażby tutaj dajesz dyrektorowi swoją kasę