Jaroo1 napisał(a):

Widzisz różnicę w tym, że ten oszukiwał i na lewo brał kasę a Rydzykowi dają ludzie z własnej woli i świadomie?
Z tym Rydzykiem jest o tyle dziwna sytuacja, że gościu nie wiem, nie robi jakichś pogrzebów za 100 tys złotych czy wesel za 50 tys więc o co takim cepom jak ty chodzi to nie rozumiem. Boli dupa bo jest cwańszy od ciebie i ludzie mu sami kase dają?
Rozumiem, że może w....iać ksiądz, który wyciaga kase za pogrzeb, chrzciny, ślub, miejsce na cmentarzu itp ale co kogo obchodzi to, że Rydzykowi sie powodzi?
Boli dupsko i tyle. Ci co najwięcej krzyczą o cebulactwie to sami są jebanymi cebulakami.
|
Owsiakowi też dają ludzie z własnej woli i świadomie
Rydzyk cwańszy...z tym się zgadzam , jak dla mnie to kawał cwanego s....ysyna.
Ty cepie ,zgodnie ze swoją logiką , pewnie zazdrościsz Kijowskiemu(skoro ja zazdroszcze Rydzykowi

) ,że tyle zarobił