Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35783
Stary 05.01.2017, 22:07
nie nie, co Ty, Rydzyk dobry, Owsiak zły

nawet jezeli Owsiak faktycznie przyrabia przy wośp coś na boku, czego nie wiem i w zasadzie wcale by mnie to nie zdziwiło, to i tak skala jego działań i faktycznie zainwestowanych pieniędzy w szczytne cele jest nieporównywalna do czarnych. Ale fajnie by było przejąć wośp pod sutannę, nie?