nie nie, co Ty, Rydzyk dobry, Owsiak zły
nawet jezeli Owsiak faktycznie przyrabia przy wośp coś na boku, czego nie wiem i w zasadzie wcale by mnie to nie zdziwiło, to i tak skala jego działań i faktycznie zainwestowanych pieniędzy w szczytne cele jest nieporównywalna do czarnych. Ale fajnie by było przejąć wośp pod sutannę, nie?