yoda79 napisał(a):

|
Uwierz mi, że to jedno z moich największych marzeń, ale to nierealne. Wierzysz, że trenerskie beztalencie, amator, zupełny leszcz nagle poprowadzi nas po MP? Bądźmy realistami, ten typek nie ma żadnych poważnych umiejętności.
|
A radek jakie ma umiejetnosaci trenerskie? Z calym szacunkiem widze Sobola jako pierwsEgo trenera Wisly ale za kilka lat. W tym momencie ma mniejsze doswiadczenie trenerskie praktyczne i teoretyczne niz ten "niedorajda, nieudacznik,lajza ... I dopisZ co tam jeszcze chcesz"