Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75479
Stary 05.01.2017, 17:49
Przecież to logiczne, że wygryzie ze składu Uryge. Uryga albo trybuny albo wypożyczenie i raczej to ostatnie pół roku tego zawodnika w Wiśle. Niby młody, niby Wiślak, ale umiejętności ma słabiutkie. Poziom 2, 3 ligii. Odpowiednie kluby dla niego to Puszcza Niepołomice, Rozwój Katowice, Stal Stalowa Wola itd. W 1 lidze pewnie nigdzie by klubu nie znalazł! Jak uda się pozyskać Gonzaleza, Arsenicia( już teraz) to pewnie Głowa skończy kariere. Po sezonie oczyścić się ze szrotu; Buchalik, Mójta, Popović, Cywka, Uryga. Boguski, Brożek jeszcze jeden sezon, ale ławka.
Odpowiedz cytując