|
Ivan Gonzalez na papierze prezentuje się całkiem ciekawie. Najważniejsze, że łyknął już trochę piłki poza Hiszpanią. Wszędzie gdzie był, grał w piłkę, więc raczej kwestie pozasportowe decydowały o krótkim kontrakcie. W Alcoronie chyba słabo płacą, skoro stawiali na niego a mimo to rozwiązano kontrakt.
Myślę, że jeśli do nas trafi to z miejsca wygryzie Urygę ze składu. Z Guzmicsem się raczej żegnamy.
|