szprotson napisał(a):

ładnie.
Lepsze info o tym Gonzalezie niz kwity na kijowskiego.
1.84 i kolejny stoper. Madrze, widza gdzie sa braki i kto moze odejsc.
A na weszło bedze ze kluby zmieniał jak rekawiczki i ze chuja warty. No ale to jest weszLo.
|
Przede wszystkim to podstawowy stoper Alcorconu
Jak sądzę drużyny "ciutkę" lepszej niż nasza. Z lepszej ligi.
Pytanie tylko czy nie okaże się że przyjechał tu na "Erasmusa" i że w głowie mu tylko ....panienki
i czy się zaaklimatyzuje
o ile go podpiszemy
ps. jak dla mnie transfer ok. A weszlo to weszlo... zachwyt nad elką i jazda po bandzie z każdym innym. Kontrakt z Alcorconem ma już rozwiązany więc...