Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75470
Stary 05.01.2017, 11:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ładnie.
Lepsze info o tym Gonzalezie niz kwity na kijowskiego.

1.84 i kolejny stoper. Madrze, widza gdzie sa braki i kto moze odejsc.

A na weszło bedze ze kluby zmieniał jak rekawiczki i ze chuja warty. No ale to jest weszLo.
Przede wszystkim to podstawowy stoper Alcorconu
Jak sądzę drużyny "ciutkę" lepszej niż nasza. Z lepszej ligi.
Pytanie tylko czy nie okaże się że przyjechał tu na "Erasmusa" i że w głowie mu tylko ....panienki
i czy się zaaklimatyzuje
o ile go podpiszemy

ps. jak dla mnie transfer ok. A weszlo to weszlo... zachwyt nad elką i jazda po bandzie z każdym innym. Kontrakt z Alcorconem ma już rozwiązany więc...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując