KOMINEK napisał(a):

Dla mnie największym problem jest język. Jeśli jest wspaniałym motywatorem i psychologiem do tego potrzebny jest osobisty kontakt.
Przypomnijcie mi czy w Wiśle w ostatnim czasie jakiś trener dopracował do końca umowy ?
|
w ostatnim czasie masz na myśli ostatnie 20 lat?
Jak tak, to nie kojarzę.