Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 04.01.2017, 23:09
Tak zachowując proporcje(bo my mamy trenera którego trza by nazwać John Doe, ten drugi miał w miarę konkretne osiągnięcia).Legia przez znajomego(Żewłakowa) zatrudniła jego znajomego.U nas to samo.Faktycznie 'TS' to kibice?, bo ja sobie nie wyobrażam żeby kibice wyjebali tak charyzmatycznego człowieka jak Sobol(ok będzie w sztabie), w zamian zatrudniając mr. nobody który do tego jest światową niemową.A drużyna pod wodzą Sobola tak na prawdę zajebała tylko ostatni mecz, bo ten grany rezerwą w Szczecinie nie powinien się liczyć.

Pominę że kibicowsko stoczyliśmy się o 2 klasy w dół(i to nie jest pokłosie kiepskich wyników w latach ostatnich).
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując