mitmichael napisał(a):

O przygotowanie fizyczne zespołu do rundy wiosennej zadba Hiszpan Jordi Jodar. Wojciech Żuchowicz, który dotychczas pełnił taką funkcję w pierwszym zespole Wisły, dołączy do sztabu szkoleniowego drużyny Centralnej Ligi Juniorów prowadzonej przez Mariusza Jopa.
|
Strzal w kolano. Zespół przygotowany przez Wojtka, byl fizycznie najlepiej przygotowanym od lat na jesien. Wiele zespolow, w tym Lechie poprostu zabiegalismy (mimo ze kadre 2 razy szersza maja), ale w koncu tez dynamika byla. Ok, ostatnie 2 mecze slabo, ale trzeba wziac pod uwage ze runda dluga byla, puchar polski a my prawie jednym skladem gralismy... Duży żal..