Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 04.01.2017, 22:31
"po owocach go poznacie" każdy gdzieś zaczynał.a to w niskich ligach a to jako asystent w lepszych klubach a czasem od zespołów juniorskich.jedni dostawali szanse późneij inni przepadali.ale żadem z nich nie był wielkim trenerem od pierwszego treningu czy też od pierwszego meczu....poczekamy zobaczymy.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując