Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 04.01.2017, 22:24
nesta napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze zajebiscie trzeźwe podsumowanie całej dyskusji. Podpisuje sie wszystkim co mam:
http://zzapolowy.com/burzynski-nowy-...c-ekstraklase/
"Mówiąc szczerze, nie wiem, czy ten cały Kiko Ramirez poradzi sobie w Krakowie, ale jeśli jest pracowity, szybko pochłonie język i będzie pracował na swój pierwszy „duży sukces”, to kto wie. "

Szybko pochłonie język, aha, ciekawe jaki - portugalski (asystento-tłumacz), angielski (asystento-tłumacz?), polski? Na całe "pochłonięcie" ma pól roku, więc radzę się spieszyć.

Cały ten artykuł jest na poziomie blogaska licealisty.
Ostatnio edytowane przez d : 04.01.2017 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując