Grubo. Koleś przewinął się przez Malagę, Real Madryt Castilla, 2 Bundesligę i ligę rumuńską. Duże doświadczenie i fajny wiek. Aktualnie bez klubu.
W tamtym sezonie bramka w kw Ligi Europy z Saint-Etienne:
http://www.transfermarkt.pl/spielber...ericht/2604537
Edit: w sumie 2 bramki, bo strzelił samobója
https://www.youtube.com/watch?v=qqol1yo9Bkg