Maciek17 napisał(a):

A wiadomo w ogóle za ile poszedł Richard?
Odnośnie opinii z jaką przychodził to doskonale pamiętam, szczególnie jak węgierscy kibice mu przypięli łatkę nieudacznika za zawaloną bramkę z Rumunią.
|
Jeszcze nie jest zawodnikiem chinskiej druzyny wiec nie wiadomo za ile przejdzie ale to tylko kwestia dni bo podobno pozegnał sie juz z druzyna