Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
75458
04.01.2017, 20:41
A wiadomo w ogóle za ile poszedł Richard?
Odnośnie opinii z jaką przychodził to doskonale pamiętam, szczególnie jak węgierscy kibice mu przypięli łatkę nieudacznika za zawaloną bramkę z Rumunią.
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17