Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 04.01.2017, 20:36
Mariusz Kondak będzie dalej analitykiem?

EDIT: Przeoczyłem news na stronie klubu: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

Cyt.: "Pozostałe osoby będące częścią kadry trenerskiej pierwszego zespołu, nadal będą wykonywać swoje zadania."
Ostatnio edytowane przez Maciek17 : 04.01.2017 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując