Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
182
04.01.2017, 20:36
Mariusz Kondak będzie dalej analitykiem?
EDIT: Przeoczyłem news na stronie klubu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/
Cyt.: "Pozostałe osoby będące częścią kadry trenerskiej pierwszego zespołu, nadal będą wykonywać swoje zadania."
Ostatnio edytowane przez Maciek17 : 04.01.2017 o godz. 20:58.
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17