Czyli w razie niepowodzenia nowego treneiro zostaną po nim udane transfery pierwszy udany transfer Arsenic zaklepany Teraz tylko czekać na pozostałe dwa transfery.Ciekawe czy podczas tego okienka będą jakieś powroty do Wisły Ćwielong albo...Wilk który grał kilka meczów w Hiszpanii
