Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75454
Stary 04.01.2017, 19:37
Wlasnie przeczytalem na weszlo co o nim napisali. Mi sie taki transfer podoba. W dosc dobrym wieku ograny caly czas moze sie rozwinac i mozna go sprzedac z zyskiem. Jesli bedzie solidnym stoperem jak Gumis w formie to nie musi pilki rozgrywac wystarczy ze nie dopusci do groznych sytuacji. Chyba Junco powoli bedzie chcial odmladzac zespol bo co by nie mowic mamy tych wiekowych zawodnikow juz sporo. Ciekawe co z Jagiella. Chlopak na pewno chce sie pokazac i powalczyc o swoja kariere.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując