|
Jestem nawet spokojny. To już nie czasy Valckxa, kiedy przychodził Jovanić czy Genkov. Jović i Brlek potrzebowali aklimatyzacji, było trochę zawirowań w klubie, ale teraz Boban gra w reprezentacji Słowenii, a Petar odblokował głowę i jest ważnym ogniwem w naszym składzie. Warto powalczyć o jego sprowadzenie teraz, żeby nie skończyło się jak z Gargułą.
|