|
Nie rozpaczam. Chciałbym za to wiedzieć czy Sobol nie czuł się pewnie za sterami Wisły czy go postawiono przed faktem dokonanym. Tak czy siak wyleczyłem się już kilka lat temu z roszczeniowej postawy którą widać wśród komentujących na facebook jakbyśmy wciaż byli na tym samym poziomie finansowym co za czasów tyskiego czy ery na koszulkach. Na razie zarząd nie dał mi powodu, żeby ich traktować niepoważnie wiec zakladam że wiedzą co robią. Argument o próbie robienia wałków przez junco i kolesiostwa odstawiam na półkę do działu literatura fantasy, TS odpowiada za klub i już widzę jak kultowi już "panowie w krótkich spodenkach" pozwalaja sobie na robienie się w hu j PS gorzej niż pawłowski być nie może.
|