Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 04.01.2017, 17:47
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Ale z kim i jak mieli rozmawiać o przejęciu?

Meresiński w klubie z 2-3 razy sie pojawil. Co więcej, jak zaznaczyl R.Sz. , jedyna osoba z ktora chcial rozmawiac meresinski, byl D.D.

Dopiero pozniej wyszlo jakie machloje zrobil Meresinski i tranzakacja zostala anulowana, a TS wzial bezposrednio od Meresinskiego.

Chwala TS, ze poprzez ludzi w klubie udalo sie wylapac jakie te machloje robil Meresinski, ale nie mydl/ nie mydlcie oczu ludziom ze nikt nie byl zainteresowany - poprostu nie udalo im sie najpierw dojsc do Meresinskiego.

To czemu teraz TS stoi na stanowisku ze tego klubu nikomu juz nie odda (sprzeda) ?

Przepraszam, naprawdę uważasz, że to ja mam Ci udowodnić że tych twoich milionowych inwestorów nie było ?

TS odda, nie odda...a jakie to ma znaczenie? Są Towarzystwem Sportowym i w statucie jest dobro naszej sekcji.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.01.2017 o godz. 17:52.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując