Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 04.01.2017, 17:42
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Co za gość.

W tak rozdmuchanej wtedy sprawie i w czasie gdy widmo likwidacji zaglądało w oczy, nie pojawił się nikt NIKT! kto by chciał przejąć klub po Meresinskim od TF. Za śmieszne grosze jak na taką transakcję.

A ten dalej biedzie bredził o jakiś magicznych zielonych ludkach którzy chetnie wpakują w Wisłę kilka milionów. I to mówi o ludziach z Krakowa. Mieli szansę się ujawnić, mieli szansę kupic sobie oddłużóną zabawkę za grosze...i przesapli moment
Ale z kim i jak mieli rozmawiać o przejęciu?

Meresiński w klubie z 2-3 razy sie pojawil. Co więcej, jak zaznaczyl R.Sz. , jedyna osoba z ktora chcial rozmawiac meresinski, byl D.D.

Dopiero pozniej wyszlo jakie machloje zrobil Meresinski i tranzakacja zostala anulowana, a TS wzial bezposrednio od Meresinskiego.

Chwala TS, ze poprzez ludzi w klubie udalo sie wylapac jakie te machloje robil Meresinski, ale nie mydl/ nie mydlcie oczu ludziom ze nikt nie byl zainteresowany - poprostu nie udalo im sie najpierw dojsc do Meresinskiego.

To czemu teraz TS stoi na stanowisku ze tego klubu nikomu juz nie odda (sprzeda) ?
Odpowiedz cytując