|
Estrella Blanca jak to fajnie po europejsku brzmi w tej pięknej kastylijskiej mowie. Gorzej być nie może, piłkarzy nie mamy słabych co pokazywały wyniki z Lechią czy Arką. Z Wdowczyka też się śmiała większość, że sprzedawczyk itp. Jutro dowiemy się więcej na konferencji więc wstrzymajmy się z ocenami.
|