|
sory... ale ten gość wygląda na prawdę przyzwoicie!!! podstawowy obrońca 3 ekipy ligi chorwackiej, która wcale nie jest od naszej słabsza... super info! byle dołączył do nas już teraz!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|