|
A jakby zostawili Sobola to byłby płacz, gdyby Wisła przegrywała mecz za meczem bo trener bez licencji. Będzie asystentem hiszpańskiego trenera, ma się przy nim uczyć, ochłońcie trochę i dajcie czas nowemu szkoleniowcowi. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie kontrakt podpisał tylko na pół roku z opcją przedłużenia.
|