Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 04.01.2017, 15:24
A jakby zostawili Sobola to byłby płacz, gdyby Wisła przegrywała mecz za meczem bo trener bez licencji. Będzie asystentem hiszpańskiego trenera, ma się przy nim uczyć, ochłońcie trochę i dajcie czas nowemu szkoleniowcowi. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie kontrakt podpisał tylko na pół roku z opcją przedłużenia.
Odpowiedz cytując