Wyświetl pojedynczy post
andrucik
Member
 
 
Od: 10.2016
Skąd: WLKP

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75434
Stary 04.01.2017, 15:17
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Z Brleka to taka 10 jak z Cywki. Z tą różnicą, że chorwat potrafi grać w pilke. Ma dobre przyjęcie, podania a i strzał z dystansu niczego sobie. Jednak przy Stiliciu to jego statystyki wypadają niesamowicie blado.

Pogoń daje najwiecej kasy, a w łęcznej ma swojego 'przyjacioly' smude. Sam powiedział, że najprawdopodobniej wraca do ekstraklasy. Szkoda, że Wisła szybko odpuściła. Ale od wczoraj wiadomo, że zarząd ma inny pomysł...
Tylko Stilić ma 30 lat, a Petar 22
Odpowiedz cytując