pomeran napisał(a):

Z Brleka to taka 10 jak z Cywki. Z tą różnicą, że chorwat potrafi grać w pilke. Ma dobre przyjęcie, podania a i strzał z dystansu niczego sobie. Jednak przy Stiliciu to jego statystyki wypadają niesamowicie blado.
Pogoń daje najwiecej kasy, a w łęcznej ma swojego 'przyjacioly' smude. Sam powiedział, że najprawdopodobniej wraca do ekstraklasy. Szkoda, że Wisła szybko odpuściła. Ale od wczoraj wiadomo, że zarząd ma inny pomysł...
|
Tylko Stilić ma 30 lat, a Petar 22