wściekłe pięści węża napisał(a):

|
Uregulowaliśmy długi, piłkarze mają kasę, jesteśmy spokojni o licencję. Puknij się w czoło dzieciaku zanim zaczniesz lamentować.
|
Nie drogi Panie. Długi ciągle są i wiem to od człowieka, któremu Wisła jest winna pieniądze i to nie od jednego lub dwóch miesięcy. To nie jest piłkarz ale jego nazwisko od lat jest z Wisłą związane...