Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 04.01.2017, 14:49
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Uregulowaliśmy długi, piłkarze mają kasę, jesteśmy spokojni o licencję. Puknij się w czoło dzieciaku zanim zaczniesz lamentować.
Nie drogi Panie. Długi ciągle są i wiem to od człowieka, któremu Wisła jest winna pieniądze i to nie od jednego lub dwóch miesięcy. To nie jest piłkarz ale jego nazwisko od lat jest z Wisłą związane...
Odpowiedz cytując