7 kotów napisał(a):

Niesamowicie rozbudowane osiagniecia jak na 27-latka. Jako trener mlodziezy pracowal z rowiesnikami ?
|
Moją ambicją jest być trenerem, wrócić na boisko. Prawdopodobnie wyjadę za granicę, ale na razie jest za wcześnie, by mówić o konkretach - mówi Goncalo Feio, który po blisko pięciu latach odchodzi z Legii. Portugalczyk od 2014 roku pracował na Łazienkowskiej jako analityk pierwszej drużyny, wcześniej był trenerem w Akademii Piłkarskiej.