Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 04.01.2017, 14:00
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Boże jedyny. A ten dalej te swoje płacze i żale w każdym temacie musi wylewac.

Tak tak...Ruch, Lech, Legia...złodzieje, bandyci, kibice drugiej kategorii

Kabaret

Nie pasuje ci? to nie kupuj karnetu i nie bierz udzialu w akcjach organizowanych przez klub, przeciez nikt cie do tego nie zmusza . Ale nie wypowiadaj sie w imieniu innych kibicow ktorzy w tym biorą czynny udzial...widocznie mają inne spojrzenie na klub.
Co Ty bierzesz?

On tylko odbil pileczke jak ktos nap** a kibicow ze tak "malo" dali w ramach akcji i ze tylko 1800 kibicow wzielo udzialow.

Jak klub do tego zacheca przez ostatnie 6 mscy? Jakie sukcesy obecnego zarzadu wymienisz? Co sie zmienilo przez 6 mscy oprocz tego ze caly czas wegetujemy i nie ma zadnych perspektyw?
Odpowiedz cytując