Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75431
Stary 04.01.2017, 13:37
Z Brleka to taka 10 jak z Cywki. Z tą różnicą, że chorwat potrafi grać w pilke. Ma dobre przyjęcie, podania a i strzał z dystansu niczego sobie. Jednak przy Stiliciu to jego statystyki wypadają niesamowicie blado.

Pogoń daje najwiecej kasy, a w łęcznej ma swojego 'przyjacioly' smude. Sam powiedział, że najprawdopodobniej wraca do ekstraklasy. Szkoda, że Wisła szybko odpuściła. Ale od wczoraj wiadomo, że zarząd ma inny pomysł...
Odpowiedz cytując