Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.01.2017, 12:49
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Teraz tylko robić skriny i czytać komentarze w przyszłości, jak połowa wyśmiewających tu chce stawiać hiszpanowi pomnik. Jaki sens ma takie skazywanie na porażkę i wyśmiewanie z własnego trenera? Bo legijny Stanowski się śmieje? Dajmy mu czas; może faktycznie okaże się trafnym (ryzykownym) zakupem. A jeśli nie, to razem z Junco mogą pakować walizy. Cierpliwości
Rozumiem, że do tej pory nie możesz wybaczyć warszawskim dziennikarzom, że tak rzucili się na naszego inwestora Meresińskiego? Pieprzeni legioniści pogonili nam Abramowicza...
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Rozumiecie ze sobol nie ma nawet licencji zeby trenowac Wisla?
I ...., skoro Kmiecik licencje ma? Sobol jak dobrze pójdzie będzie miał swoją w czerwct
Cytat:
Mourinho byscie chcieli, a do akcji 12bohater przylaczylo sie 1800 osob. Chcecie .... wie co a od siebie cos dac to juz biedarwcu.
Oho, ....a prawdziwy kibic się znalazł.

Znowu kibice winni. Kibice mimo żadnych perspektyw na walke o czołówkę kupują karnety i bilety dzięki czemu jeteśmy w czołówce pod względem frekwencji, w przerwie zimowej przelewamy po raz drugi w ciągu roku kilkaset tysięcy złotych na konto klubu i dalej mało!

My mamy kupować karnety, wydawać po kilkaset złotych na akcje typu fans4club, na meczu krzyczeć to co elita ustali (Ruch, Lech, Legia - jeden ...., my nie decydujemy, jesteśmy kibicami drugiej kategorii) i zamknąć ryje.

Teraz sie okazuję, że kolega wiertar nam nawet zabrania krytykować przez internet zatrudnienie amatora w miejsce naszej legendy Sobolewskiego.

Wpłacać kasę na konto klubu i zamknąć się. Oni są nie omylni.
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 04.01.2017 o godz. 12:53.
Ddf
Odpowiedz cytując