Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
andrucik
Member
Od: 10.2016
Skąd: WLKP
Offline
#
135
04.01.2017, 11:37
Przecież nasz trener to kardynał Guttierez z filmu pt. "Młody papież"
andrucik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrucik
Znajdź inne posty napisane przez andrucik