Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 04.01.2017, 11:25
Ci trenerzy z Hiszpanii co pracowali w Piaście (Garcia) i w Koronie (Pacheta) to ten sam sort .Obaj utrzymali swoje zespoły w ekstraklasie.Wiec trzeba z optymizmem spoglądać w przyszłość
Odpowiedz cytując