Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.01.2017, 10:37
Jeżeli Sobol pozostanie w sztabie to grajki będą zapieprzać.
Jeszcze jakby polski fizjolog zajął się przygotowaniami do rundy to ten cały KIKO tak na prawdę niewiele będzie miał do spieprzenia. Pozostanie mu na początku jedynie ogarnąć taktykę, a pod tym względem wierzę że nie będzie najgorzej Oby tylko potrafił dobrać taktykę pod istniejących grajków
Byle do lutego....
Odpowiedz cytując